Val di Fassa - Sella Ronda (lėktuvu)

 

 

Val di Fassa

Pačiame Dolomitinių Alpių centre išsidėstęs regionas garsėja kerinčiu gamtos grožiu ir dideliu slidinėjimo trasų pasirinkimu.Val di Fassa slėnyje išskiriamos 2 pagrindinės slidinėjimo zonos, išsidėsčiusios virš Canazei ir Campitelo kurortų. Keltuvų sistema Val di Fassa trasos jungiasi su  kitais Dolomitinių Alpių kurortais - Val Gardena, Alta Badia ir Arabba-Marmolada (tai sudaro apie 500 km slidinėjimo trasų). Kalnų slidininkus ypač traukia galimybė keliauti kalnais aplink Sella kalnų masyvą - vadinamasis Sella Ronda trasų ratas.

 Sella Ronda - trasų ratas, išdėstytas aplink Sella kalnų masyvą, jungiantis keturis Italijos Dolomitų kurortus Arabba, Val di Fassa, Val Gardena ir Alta Badia. Trasų ir keltuvų sistema leidžia slidininkams keliauti iš vieno kalnų kurorto į kitą.

 

Kelionės programa

1 diena

skrydis Vilnius Milanas, pervežimas iš oro uosto į viešbutį, apsigyvenimas. Vakarienė (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu).

2- 7 dienos

pusryčiai (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu). Slidinėjimas Val di Fassa ir Sella Ronda trasų žiedo trasomis. Vakarienė (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu).  

8 diena

pusryčiai (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu). Atsiskaitymas su viešbučiu, pervežimas į oro uostą, skrydis Milanas Vilnius.