Ponte di Legno-Passo Tonale


autobusu
Passo Tonale-Ponte di Legno
Aukštikalnių slidinėjimas
Sniegas garantuotas!
Slidinėjimo abonementas į kainą įskaičiuotas!Ponte di Legno-Passo Tonale yra vienas mėgstamiausių slidinėjimo kurortų Italijoje, Lombardijos regione. Puiki geografinė padėtis, patogus susisiekimas su Milano ir Bergamo oro uostais, švelnus klimatas, modernūs keltuvai traukia gausybę slidinėjimo veteranų ir pradedančiųjų.
Miestelyje yra daug pramogų ir be slidinėjimo: plaukimo baseinas, diskoteka, kino teatrai, čiuožyklos, stadionai, daugybė parduotuvių, kavinių ir restoranų.

Ponte di Legno kurorto trasos jungiasi su kito ne mažiau garsaus kurorto Passo Tonale trasomis, esančiose Presena ledyno (3000 m virš jūros lygio) zonoje. Ledyno dėka Passo Tonale slidinėti galima ištisus metus.

Lyginant su kitais Alpių kurortais, čia žiemos slidinėjimo sezonas prasideda anksčiausiai, o baigiasi vėliausiai. Dėl didelio aukščių skirtumo sąlygos žiemos sportui itin palankios. Keltuvu pakilus į kalnus, galima degintis, gėrėtis atsiveriančia Alpių panorama, snieguotomis Presanela ledyno, Cima Vermiglio ir Busazza viršukalnėmis.
Slidinėjimo centras Passo Tonale-Ponte di Legno kurortas siūlo slidinėjimo zoną, kurioje trasos driekiasi apie 70 km, daugiau nei pusę iš jų aptarnauja sniego generatoriai. Trasose veikia 26 keltuvai. 50% trasų yra vidutinio sudėtingumo (raudonos), 31% - lengvos (mėlynos) ir 19% - labia sudėtingos (juodos).
Šis regionas puikiai tiks šeimoms su vaikais. Specialiai vaikams įrengtas pramogų parkas ant sniego „Fantaski“.

Kelionės programa

1 diena

anksti ryte išvykimas iš Vilniaus (Kauno, Marijampolės), kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena

pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Austriją, Italiją. Vakare atvykimas į kurortą, apsigyvenimas. Vakarienė (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu).

3 - 8 dienos

pusryčiai (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu). Slidinėjimas Ponte di Legno-Passo Tonale ir Val di Sole slidinėjimo trasomis. Vakarienė (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu).

9 diena

pusryčiai (pasirinkusiems apgyvendinimą su maitinimu). Atsiskaitymas su viešbučiu, kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Apgyvendinimas