Kruizai Nilu


 


KRUIZAS NILU               
(I programa) 


Kruizo kaina: nuo 3365Lt
Kaina priklausys nuo jūsų pasirinktos kelionės trukmės (7,9,10,12 arba 14 nakvynių)ir pasirinkto viešbučio kategorijos.

Optimalus kruizo variantas: 
kelionės trukmė - 10 nakvynių,
5*****laivas, 
4**** viešbutis Hurgadoje (HB),
--------------------
3950Lt


1 diena. 
VILNIUS - HURGADA. 
Skrydis Vilnius – Hurgada. Nuvežimas ir apgyvendinimas viešbutyje Hurgadoje.

2 diena. LUKSORAS.
Anksti ryte išvykimas iš Hurgados į Luksorą. Karnako šventyklos lankymas. Po lankymo - pietūs restorane. Po pietų - ekskursija į vakarinį Luksoro krantą. Aplankysite garsųjį Karalių slėnį, Hačepsutės šventyklą, Memnono kolosus. Po vakarinio Luksoro kranto apžiūros atvyksite į Nilo upės kruizinį laivą. Išplaukimas į Esna, Edfu miestus, vakarienė ir nakvynė laive.

3 diena. EDFU. KOM OMBO.
Pusryčiai laive. Išvyka į Dievo Horo šventyklą Edfu mieste. Pietūs laive. Išplaukiama į Kom Ombo. Atplaukus – Kom Ombo šventyklos lankymas. Po ekskursijos išplaukiama Asuano link. Vakarienė ir nakvynė laive.

4 diena. ASUANAS 1 d.
Pusryčiai laive. Ekskursija į Asuano miestą. Apžiūrėsite Asuano užtvanką, nebaigtą statyti obeliską. Vėliau laiveliu kelsitės į saloje esančią Filės šventyklą. Po ekskursijos - pietūs laive. Po pietų – laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena. ASUANAS 2 d.
Pusryčiai laive. Anksti ryte išvyka į Abu Simbelio šventyklą (ekskursija už papildomą mokestį). Grįžimas į Asuaną, pietūs Asuano restorane. Galimos papildomos išvykos: pasiplaukiojimas senovine egiptiečių valtimi feliuka, botanikos sodo salos ir Nubių kaimo lankymas (ekskursijos už papildomą mokestį). Vakare išvykstama traukiniu iš Asuano į Kairą. Vakarienė ir nakvynė traukinyje.

6 diena. KAIRAS 1 d.
Pusryčiai traukinyje. Anksti ryte išvykstame į ekskursiją po Kairą. Kairo Nacionalinis muziejus. Po muziejaus vyksite į papiruso arba kvepalų gamyklos dirbtuvėles. Pietūs restorane. Po pietų – ekskursija po islamiškąjį Kairą. Aplankysite Citadelę, Muhamedo Ali, Al Rifae ir Sultono Hasano mečetes, o vėliau vyksite į rytietišką Khan el Khalili turgų. Po ekskursijos atvykimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė Kairo viešbutyje.

7 diena. KAIRAS 2 d.
Anksti ryte išvykimas iš viešbučio į Sakkarą, apžiūrėsite faraono Džoserio laiptuotąją piramidę. Vėliau grįšite važiuosite apžiūrėti Gizos piramidžių komplekso. Pietūs restorane prie piramidžių. Po pietų - krikščioniškoji Kairo dalis: Al Mualliaka ir Abu Sergia bažnyčių lankymas. Po ekskursijos - vėlyvas grįžimas į Hurgados viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. HURGADA – VILNIUS. 
Pusryčiai viešbutyje. Išsikraustymas iš viešbučio. Nuvežimas į oro uostą. Skrydis Hurgada – Vilnius.